امیر کبیر ارائه دهندهٔ خدمات مسافرتی‌ و تور‌های لحظه‌ آخری - ۱۸۱۵

مجری مستقیم تور‌های آسیائی و اروپایی، پرواز‌های تک سیستمی‌ و چارتر، بیمه مسافرتی‌، وقت سفارت، ویزا، گشت‌های خرید و تفریحی

دربارهٔ تیم امیر کبیر


شرکت خدمات مسافرتی‌ امیر کبیر به شناسه ملی‌ ۱۰۳۲۰۷۹۳۷۷۳ واقع در سعادت آباد تهران به کد پستی ۱۹۹۸۶۳۵۳۲۶ و شماره تماس 02126765229 و ۰۲۱۲۲۱۴۰۲۴۰ و همچنین خط ویژه ۱۸۱۵ به مدیریت عامل جناب اقای امیر رحیمی در حال ارائه خدمات گردشگری، تور و بلیط‌های پروازی به مسافران گرامی‌ می‌باشد.

یک دهه تلاش، تجربه و فعالیت مســتمر در صنعت توریســم و گردشگری شرکت خدمات مسـافرتی‌ امیرکبیـر را حمایت مینماید. ارائه تور‌هــای تک و ترکیبی‌ در کشـــور‌های خاور میانه، آسیا شرقی‌ و اروپا، از جمله ایتــــالیا، فرانسه، هلند، اسپانـیا، بلغارستان، ترکیه، امارات متحـده، سریلانکا، تایلند، مالزی، هند و چین به متقاضــیان عزیز و گرامی‌ از خدمات همـیشگی این شرکت می‌باشد. کار شناسان مجرب، حرفه‌ای و متخصــص امیر کبیر از میان بهترین‌های این صنعت برگزیده شده و با حمایت واحد‌های پشتیبانی مدیریتی، آموزشی‌، مالی‌ و آی تی در ارائه خدمات مسافرتی‌ همواره پیشرو و موفق بوده اند.

شایان ذکر است امیر کبیر به سبب مالــکیت دفتر کاری خود در محدوده‌ ســعادت آباد شـهر تهـران، همـواره موقعیتی ثابت داشته و میزبان همیشگی‌ مشتریان وفادار خود می‌باشد. به منظور خدمات رسانی هرچه بیشتر به مشتریان، واحد پشتیبانی‌ این شرکت در طبقه فوقانی دفتر فروش در حال پشتیبانی‌ و خدمات رسانی می‌باشد.


قوانین و مقررات

 • چنانچه تور به حد نصاب مورد نظر (حداقل ۱۵ نفر) نرسد آژانس هواپیما یی امیر کبیس سیر گیتی‌ مجاز به ابطال آن و اعلام به مسافر یک هفته قبل از تاریخ اجرا تور و استرداد وجه دریافتی می‌باشد.
 • ساعت تحویل اتاق‌های هتل به هنگام ورود ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ بوده و مسافر موظف به رعایت این قوانین می‌باشد. هر گونه هزینه اضافی به علت تاخیر در تحویل اتاق‌ها به عهده مسافر می‌باشد.
 • در اتاق های دو تخت تخت سوم از نوع سفری بوده که موقتاّ در اتاق دو تخت گذاشته میشود.
 • درخصوص تور یا پرواز های چارتر هزینه های چارتر غیر قابل استرداد میباشد که حسب اعلام در این قرارداد می باشد و در صورت کنسلی از سوی خریدار هیچ وجهی مسترد نمیگردد.
 • در خصوص امور مربوط به پرواز های هوایی با توجه به مقررات حمل و نقل هوایی که در تاریخ 12 اکتبر 1939 به امضا رسیده است و نیز اصلاحیه پیمان مزبور که در تاریخ 28 سپتامبر 1995 تصویب گردیده و همچنین مقررات مربوط به سازمان هواپیمایی کشوری عمل خواهد شد.
 • در صورتی که مسافر به هر دلیل برای سایر مسافرین یا سرپرست گروه و کلاّ کسانی که در اجرای گشت نقش داشته اند مزاحمتی ایجاد نماید و یا مرتکب اعمال خلاف شئونات جمهوری اسلامی ایران و یا کشور مربوطه گردد سرپرست گروه موظف است بر حسب مورد تصمیم لازم را در خصوص این مسافر اخذ نموده و مراتب را جهت ثبت به آژانس هواپیمایی امیرکبیر گزارش نماید.
 • آژانس هواپیمایی امیرکبیر هیچگونه مسئولیتی در خصوص عدم صدور روادید از سوی سفارتخانه ها برای هیچیک از مسافرین نداشته و چنانچه مسافرینی به صورت گروهی ثبت نام نموده و به دلایلی سفارت خانه های مربوطه از صدور روادید برای هریک از آنان ممانعت بعمل آورد سایر مسافرین میبایست از گشت استفاده نمایند و در صورت اعلام انصراف میبایست کل هزینه تور را طبق قرارداد پرداخت نماید.
 • در خصوص بستگان درجه یک (پدر، مادر، همسر و فرزندان مجرد) که روادید یکی از آنها توسط سفارت صادر نگردیده باشد و تقاضای کنسل نمودن تور را داشته باشد 50% هزینه کل تور بعنوان جریمه اخذ خواهد شد.
 • در صورت تغییر ساعت پرواز یا هرگونه تغییر در برنامه پروازی و یا ظرفیت پرواز و تغییر در جابجایی هتل و کلاّ مشکلاتی که در اجرای تور حادث گردد و از کنترل آژانس هواپیمایی امیرکبیر خارج باشد که سبب ابطال یا تغییر برنامه گشت شود مسئولیتی متوجه آژانس هواپیمایی امیرکبیر سیر گیتی نبوده و مسافران میبایست مقدمات سفر خود را جهت استفاده از تور با شرایط ایجاد شده فراهم نمایند و عازم سفر گردند.
 • در صورتی که هنگام ابطال تور توسط خریدار روادید مسافر اخذ شده باشد آژانس هواپیمایی امیرکبیر سیر گیتی مجاز به ابطال روادید مربوطه توسط مقامات سفارت خواهد بود و خریدار موظف به پرداخت کلیه خسارات تور اعم از هزینه ویزا، جریمه بلیط و هزینه هتل می باشد. در صورت بروز حادثه برای مسافر در طول سفر بر اساس شرایط بیمه حوادث مسافر تحت پوشش، بیمه سفر به صورت گروهی می باشد و حق استفاده از امکانات بیمه را دارد و در این خصوص آژانس مسافرتی امیر کبیر سیر گیتی هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
 • بیمه مسافرتی برای تمام افراد بالای 60 سال حسب شرایط شرکت بیمه الزامی است که هزینه آن مجزا از این قرارداد از مسافر اخذ میگردد.
 • رعایت شئونات اسلامی در طول سفر برای مسافران الزامی است. حفظ اساسیه، اموال و مدارک شخصی بعهده مسافر بوده و در صورت سرقت یا مفقود شدن آژانس مسافرتی امیر کبیر سیر گیتی هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
 • در خصوص استفاده از تورهای شهری مازاد بر آنچه در قرارداد ذکر شده است آژانس امیرکبیر مسئولیتی بعهده نخواهد داشت.
 • خریدار متعهد است هنگام تحویل مدارک به آژانس هواپیمایی امیرکبیر تسویه مالی نماید و ر صورت عدم تسویه کامل آژانس هواپیمایی امیرکبیر میتواند از تحویل مدارک سفر و پاسپرت به مسافر خودداری نماید.

 • تهران سعادت آباد بالاتر از میدان کاج عبقری دوم بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس طبقه 3 واحد 3

  فیسبوک امیرکبیر اینستاگرام امیرکبیر تلگرام امیرکبیر تویتر امیرکبیر یوتیوب امیرکبیر لینکدین امیرکبیر گوگل پلاس امیرکبیر