اطلاعات گردشگری، مکان‌های دیدنی‌، تفریحی و مراکز خرید کشور

اطلاعات گردشگری درباره جاذبه‌های دیدنی‌، تفریحی و مراکز خرید روسیه، بلغارستان، اسپانیا، ترکیه، دبی، تایلند، مالزی، گرجستان، هندوستان

جاذبه‌های دیدنی‌ مراکز خرید مکان‌های تفریحی کشور شهر


در اینجا شمارا با جذاب‌ترین نقاط دنیا در سفر‌های تفریحی آشنا خواهیم کرد. فروشگاه‌ها و مراکز تجاری در کشور‌های مختلف. پارک‌های آبی، شهربازی‌ها و مکان‌های تفریحی مناسب. مکان‌های تاریخی‌ و باستانی در هر کشور.


به منظور لذت بیشتر از سفر خود مخصوصا تور‌های لحظه‌ آخری، حتما برای سفر خود برنامه ریزی داشته باشید. شما میتوانید با استفاده از این اطلاعات گردشگری یک برنامهٔ سفر خوب حتا در تور‌های لحظه‌ آخری داشته باشید.

جاذبه های دیدنی شهر ریودوژانیرو

اما ریودوژانیرو که توریستی ترین شهر این سرزمین است، سراسر دیدنی است و قدمت خوبی برای خود دارد. در ذکر جاذبه های دیدنی این شهر به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اگر به این شهر سفر کردید به هیچ عنوان دیدن مجسمه کریستو ردنتور – Cristo Redentor Statue- را از دست ندهید. چراکه با دیدن آن حتما عکس های زیبا و خاطره انگیزی را در آلبوم تان رقم می زند و تجربه فوق العاده برای بازگو کردن در جمع دوستان و خانواده به دست خواهید آورد.

بارا دا تیجوکا

 

وقتی به ریودوژانیرو سفر می کنید، قطعاً از بارا -Barra DaTijuca- و زیبایی های آن نیز دیدن کنید. بارا دا تیجوکا درواقع محله ای در شر ریودوژانیرو است که به برکه ها، سواحل و رودخانه های متعددش مشهور است. قدمت این محله تنها ۳۰ سال است و در ساخت آن از استانداردهای مدرن بهره گرفته شده است.

سانتا ترِزا

 

یادتان باشد یک روز از برنامه سفر برزیل تان را به به سانتا ترزا -Santa Tereza- و گشت زدن در گوشه و کنار شهر با تاموا اختصاص دهید.

سواحل ریو دو ژانیرو

 

اصلا سفر ریو دو ژانیرو بدون لذت بردن از این سواحل کامل نخواهد شد. به همین دلیل است که شما باید پیش از سفر به ریو تمام اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشید تا هیچ یک از دیدنی های آن را از دست ندهید.

جنگل تیجوکا

 

اگر برای سفر به ریودوژانیرو برنامه ریزی می کنید، حتماً برنامه ای برای رفتن به جنگل تیجوکا -Tijuaca Rainforest- به همراه خانواده نیز ترتیب دهید. بدون شک سپری کردن یک روز آرام در این جنگل آن هم همراه با خانواده لذت فراوانی برای تان در بر خواهد داشت.

باغ گیاه شناسی

 

باغ گیاه شناسی ریودوژانیرو -Jardim Botanico- نیز از جاذبه های مهم شهر ریودوژانیرو است که در هیچ جای دیگری نمی توان آرامش و زیبایی های طبیعی آن را در کنار هم مشاهده کرد.

کوه کله قندی

 

اصلا اسمش را هر چه خواستید بگذارید. اما یادتان باشد کوه کله قندی -Sugarloaf Mountain-، از جمله مکان هایی است که پس از سفر برزیل هرگز فراموشش نخواهید کرد.