نماینده هواپیمایی ماهان 02175905000 1815
فروش بلیط‌های سیستمی‌ ماهان، پرواز‌های داخلی‌ و خارجی‌

پنانگ هیل

هنگام سفر به پنانگ مالزی، حتماً‌ از این جاذبه‌ها هم دیدن کنید

پنانگ هیل را با دوستان و مسافران خود به اشتراک بگذارید

facebook Twitter Google+ LinkedIn Telegram

جاذبه‌های دیدنی‌ مراکز خرید مکان‌های تفریحی کشور شهر

هنگام سفر به پنانگ مالزی، حتماً‌ از این جاذبه‌ها هم دیدن کنید

- پنانگ هیل؛ این منطقه مرتفع، 820 متر از سطح دریا ارتفاع دارد و یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهر است. هرگز بازدید از پنانگ‌هیل را از دست ندهید!
- پارک ملی پنانگ؛ این پارک ۲۳۰۰ هکتار مساحت دارد و در همین دهه گذشته لقب پارک ملی گرفته است. جنگل‌های این پارک بسیار انبوه هستند ولی در کنار این جنگل‌ها، می‌توانید برخی از زیبا و ساکت‌ترین ساحل‌های این جزیره را هم تجربه کنید.
- عمارت چی‌آنگ‌فاتزه؛ اینجا در دهه ۱۸۹۰ خانه‌ی یک صنعتگر چینی بوده و یکی از بهترین نمونه‌های معماری قرن ۱۸ و ۱۹م چینی است. این عمارت کاملاً‌ بر اساس سبک فنگ‌شویی و توسط گروهی از استادکارهای چینی ساخته شده است.
- موزه تعاملی پنانگ؛ با بازدید از این موزه واقعاً تصورات قبلی و کسل‌کننده‌ای که از موزه‌های قدیمی و از تاریخ گذشته دارید را فراموش خواهید کرد. چراکه بخش‌های سه‌بعدی و هیجان‌انگیز آن باعث می‌شوند که آثار آن را واقعاً‌ تجربه و حس کنید.
- باغ‌های گیاهان دارویی؛ در فاصله ۸ کیلومتری شهر، باغ‌های گیاهان دارویی دیده می‌شوند. این باغ‌ها که قدمتی در حدود یک قرن دارند، در منطقه‌ای به مساحت ۳۰ هکتار ایجاد شده‌اند. علاوه بر گیاهان استوایی سرسبز و نمونه‌هایی از گیاهان اصیل پنانگ، صدای آبشارها که از ارتفاعات فرو می‌ریزند در کنار هیاهوی میمون‌ها، بازذیدکنندگان را مجذوب می‌کند.

تهران سعادت آباد بالاتر از میدان کاج عبقری دوم بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس طبقه 1 واحد 7

فیسبوک امیرکبیر اینستاگرام امیرکبیر تلگرام امیرکبیر تویتر امیرکبیر یوتیوب امیرکبیر لینکدین امیرکبیر گوگل پلاس امیرکبیر